Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در هفته اول 3 میلیون نسخه فروخت


همراه با اعلام سایبرپانک 2077 CD Projekt RED نیز با فروش بیش از 25 میلیون نسخه آزادی فانتوم. پس از انتشار در 26 سپتامبر، نسخه توسعه یافته 3 میلیون نسخه در هفته اول خود بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی فروخت.

رایانه شخصی با 68 درصد بیشترین سهم از فروش را به خود اختصاص داد و 10 درصد از خریدها از طریق پلتفرم GOG CD Projekt انجام شد. بازیکنان PS5 20 درصد از فروش را به خود اختصاص دادند و Xbox Series X/S 13 درصد از فروش را به خود اختصاص دادند. بیشترین فروش در آمریکای شمالی با 35.9 درصد بوده است. اروپا 35.1 درصد از فروش و آسیا 23.1 درصد از فروش را به خود اختصاص داده اند.

به طور کلی، اینها اعداد ثابتی برای یک هفته اول هستند، اما باید دید که آیا می‌توانند از فروش +13.7 میلیون بازی پایه در ماه اول پیشی بگیرند یا خیر.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. V با معرفی یک خط داستانی جدید و منطقه داگ‌تاون، درگیر توطئه‌ای برای نجات رزالیند مایرز، رئیس NUSA می‌شود. علاوه بر کوئست‌ها، کنسرت‌ها و سلاح‌های جدید، فعالیت‌های جدیدی مانند مناطق افزایش فعالیت مجرمانه، سیگنال‌های مرموز و غیره را نیز در خود دارد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید