Cyberpunk 2077: Phantom Liberty منتشر شد


آزادی فانتوم، اولین و تنها خط داستانی CD Projekt RED. سایبرپانک 2077اکنون بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. V را به تصویر می کشد که به سمت داگ تاون می رود، جایی که شاتل روزالیند مایرز رئیس NUSA سقوط کرد. آنها با مامور خواب NUSA Solomon Reed و Songbird مرموز روبرو می شوند و طرح داستان از فیلم های هیجان انگیز جاسوسی الهام گرفته شده است.

داگ تاون ناحیه جدیدی را نشان می دهد که با دیواری از بقیه شهر شب جدا شده است. بازار سیاه، جایی که بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها و نرم‌افزارهای سایبری جدید را کشف کنند، و باشگاه یاقوت کبود سیاه، جایی که نخبگان جهان برای بحث در مورد تجارت مخفی گرد هم می‌آیند، وجود دارد. بازیکنان می توانند در ماموریت های وسایل نقلیه جدید، ایردراپ، کنسرت ها، کوئست ها و موارد دیگر شرکت کنند.

همچنین یک درخت باقیمانده جدید وجود دارد که توانایی های قدرتمندی را در دسترس V باز می کند، مانند انتقال سریع به دشمنان و شکست دادن آنها با Mantis Blade. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. لطفا بررسی ما را نیز بخوانید. سایبرپانک 2077 پس از انتشار به‌روزرسانی 2.0، کاردستی‌ها، امتیازات و هوش مصنوعی را بازبینی کرده‌ایم و در عین حال نبردهای خودرویی، سیستم پلیسی بهبودیافته و موارد دیگر را اضافه کرده‌ایم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید