Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – ادریس البا جزئیات جدیدی در مورد Solomon Reed، Songbird و موارد دیگر فاش می کند.


در جریان پخش اخیر Night City Wire، CD Projekt RED اعلام کرد: سایبرپانک 2077 به‌روزرسانی 2.0 در 21 سپتامبر منتشر می‌شود و همچنین برخی از بیلدهایی را که بازیکنان می‌توانند به لطف مکانیک‌های پیشرفت اصلاح‌شده مقابله کنند، معرفی می‌کند. اما البته، مسیر اصلی جریان، گسترش آتی اکشن RPG بود. آزادی شبح، و تعدادی از جزئیات نیز فاش شده است، با حسن نیت خود ادریس البا، که نقش سولومون رید، یک شخصیت کلیدی در توسعه را بازی می کند.

در یک ویدئو از پشت صحنه، البا در مورد رید، مامور مخفی NUSA صحبت می کند، که زندگی طولانی و پر حادثه ای داشته است، و زندگی پرحادثه تری دارد. آزادی شبح، و درک او به عنوان یک شخصیت با توجه به پیشینه اش چقدر دشوار است. مطمئناً زمانی که به جای V برمی‌گردد به او اعتماد کنید یا خیر، اما رید مطمئناً شخصیت جالبی به نظر می‌رسد.

البا در ویدئویی دیگر از پشت صحنه نیز پاسخ داد: Cyberpunk 2077: Phantom Liberties آخرین تریلر فیلم در مورد رابطه بین رید و مامور همکار Songbird صحبت می کند که زمانی تحت الحمایه او بود، اما یک اتفاق سرنوشت ساز که هفت سال قبل از شروع بسط رخ داد، رابطه بین این دو را تغییر داد و بدتر شد.

CD Projekt RED نیز آزادی های خیالی این آهنگ که با نام “آزادی شبح” نیز شناخته می شود توسط موسیقیدان لهستانی دیوید پودیادلو ساخته شده است. در همین حال، در طول جریان، سازنده دو ایستگاه رادیویی جدید را نیز معرفی کرد که به بازی اضافه خواهند شد. فانتوم لیبرتی- Dark Star Radio به شما امکان می دهد به موسیقی “تاریک” از سراسر جهان (از جمله دو آهنگ از خود ادریس البا) گوش دهید. علاوه بر این، Impulse Radio یک مجموعه دی جی است که به طور کامل از آهنگ های منتشر نشده البا و همچنین موسیقی رقص و باشگاهی تشکیل شده است.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *