بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty با انتشار تریلر منتشر شده در آینده اعلام کرد


سایبرپانک 2077 با انتشار به‌روزرسانی جامع 2.0 در هفته گذشته، یک چرخش چشمگیر ایجاد کرده است، و این چرخش قرار است با توسعه‌های آتی قوی‌تر شود. آزادی فانتوم. CD Projekt RED برای افزایش هیجان بیشتر برای انتشار قریب‌الوقوع آن، تریلر جدیدی را منتشر کرده است تا به شما مزه آنچه را که این نسخه در اختیار دارد، نشان دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

در داگ‌تاون، منطقه‌ای جدید از شهر شب که در بازی پایه وجود نداشت، اتفاق می‌افتد. آزادی فانتوم یک تریلر جاسوسی است که در آن قهرمان داستان V درگیر یک ماموریت پرخطر و پرمخاطره می شود که شامل شخص رئیس جمهور جدید ایالات متحده می شود. در طول راه، او با متخصص Netrunner Songbird و مامور مخفی NUSA Solomon Reed با بازی ادریس البا ملاقات می کند. در همین حال، جانی سیلورهند، پسر آنارشیست راک، نیز با بازی کیانو ریوز دوباره ظاهر شد.

در بررسی ما: آزادی فانتوم، به آن نمره 9/10 داد.آزادی فانتوم آن چیست سایبرپانک 2077 قرار بود سه سال پیش باشد. این یک توسعه باورنکردنی است که دارای داستانی جذاب، شخصیت‌های جذاب، گیم‌پلی لحظه به لحظه جذاب و مکانیک‌های پیشرفت بسیار بهبود یافته است.آنقدر خوب است که همه چیز را بالا می برد سایبرپانک 2077وعده های بلندی که CD Projekt RED برای بازی پایه آن سال ها پیش داده بود، بالاخره محقق شد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty فردا 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید