Cyberpunk 2077: Phantom Liberty بیشترین کارمندان CD Projekt را دارد که روی آن کار می کنند


CD Projekt اخیراً اعداد فروش به روز شده زیر را اعلام کرده است: The Witcher 3: Wild Hunt، بیش از 50 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. با این حال، در گزارش درآمد سه ماهه اول 2023، این گروه همچنین به روز رسانی هایی را در مورد پروژه های آینده ارائه کرد، از جمله: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. این برنامه افزودنی برای رسانه‌ها در Summer Game Fest Play Days در ژوئن در دسترس خواهد بود.

از 30 آوریل 2023، بزرگترین تیم توسعه و به دنبال آن را دارد پروژه قطبی، خط اصلی زیر جادوگر بازی در مقایسه با 31 دسامبر 2022، قطبی به رشد خود ادامه می دهد. همین امر در مورد “سایر پروژه ها” نیز صادق است، جایی که اندازه تیم از دسامبر به طور قابل توجهی افزایش یافته است (البته نمی گوید روی چه چیزی کار می کنند).

جالب است که سومین رتبه بزرگ است پروژه سیریوس، جادوگر این یک اسپین آف است که توسط The Molasses Flood ساخته شده است که اوایل این ماه اخراج شد. پروژه سیریوس بیش از 60 توسعه دهنده اعلام شد که به آن ملحق می شوند و 29 نفر پس از آن ترک کردند. فقط زمان نشان می دهد که آیا به روز رسانی بعدی کاهش تعداد تیم را منعکس می کند یا خیر.گوش به زنگ باشیدنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید