تاریخ انتشار جهانی بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty مشخص شد


اولین و تنها بسط پولی CD Projekt RED Cyberpunk 2077، Phantom Liberty، هفته آینده منتشر می شود. در توییتر، زمان انتشار در سراسر جهان فاش شد، به طوری که بازیکنان رایانه شخصی در 25 سپتامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PDT دسترسی خواهند داشت و بازیکنان کنسول در 26 سپتامبر در نیمه شب PDT دسترسی خواهند داشت. می توانید شروع کنید.

به وقت محلی برای بازیکنان کنسول در سراسر جهان، اما خبر خوب این است که 48 ساعت قبل از انتشار، پیش‌بارگذاری‌ها در همه پلتفرم‌های هر منطقه در دسترس خواهند بود. اگر در لس آنجلس زندگی می‌کنید، می‌توانید در 23 سپتامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PDT روی رایانه شخصی و 24 سپتامبر در نیمه‌شب روی کنسول‌ها بارگذاری کنید.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty این بازی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. به‌روزرسانی 2.0 که در 21 سپتامبر ارائه می‌شود، پیش از این خواهد بود و امتیازات اختیاری جدیدی مانند فینیشرها و اضافه کردن نبردهای خودرویی را اضافه می‌کند. سیستم پلیس نیز به طور کامل بازنگری شده است، با یک سیستم حرارتی جدید (از جمله مینی باس MaxTac) که بازیکنان می توانند در برابر تهدیدات بزرگتر بسازند.

بعد از به‌روزرسانی 2.0 و آخرین تریلر CGI، 3 ساخت دیوانه‌کننده ممکن را بررسی کنید. آزادی فانتوم اینجا.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *