«Cyberpunk 2077: Phantom Liberty» دارای تخم‌مرغ‌های عید پاک است که به «The Witcher 3: Wild Hunt» اشاره دارد.


بازیکنان یک تخم مرغ عید پاک دیگر کشف کردند سایبرپانک 2077آخرین گسترش از آزادی فانتوم. این تخم مرغ عید پاک به دیگر عناوین اصلی CD Projekt RED اشاره دارد. The Witcher 3: Wild Hunt.

به گفته IGN، زمانی که بازیکنان به تلفن های عمومی خاصی دسترسی پیدا می کنند، آزادی فانتومدر تنظیمات Dogtown، اساساً پس از مأموریت Lucretia My Reflection، می‌توانید به تلفن پرداخت برگردید و هر شماره‌ای را که می‌خواهید شماره‌گیری کنید. شماره 5745552377 را که روی یک یادداشت چسبناک در نزدیکی تلفن عمومی نوشته شده است شماره گیری کنید تا موضوع اصلی بعدی را به پخش کننده بدهید. The Witcher 3: Wild Hunt بازی از طریق تلفن همراه در بازی.

سایبرپانک 2077 اخیراً به‌خاطر انتشار Update 2.0 و گسترش خوب مورد استقبال قرار گرفته است. آزادی فانتوم. این به‌روزرسانی و توسعه، تعداد زیادی تخم‌مرغ جدید از جمله یک بازی آرکید با الهام از Wolfenstein 3D اضافه کرد.

توسعه دهنده CD Projekt RED اعلام کرده است که پچ 2.01 را برای رفع باگ هایی مانند quest و صرفه جویی در خرابی داده ها برای بازی منتشر می کند. برای اطلاعات بیشتر، سایبرپانک 2077 آیبررسی مجدد اخیر ما را بررسی کنید.همچنین بررسی ما را در مورد آزادی فانتوم در همین حال.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید