Cyberpunk 2077: توسعه دهنده Phantom Liberty امتیازات بهبود یافته، شهرهای سگ ها و موارد دیگر را فاش می کند


با گسترش آینده فانتوم لیبرتی، به نظر می رسد Cyberpunk 2077 بالاخره می‌تواند به وعده‌ای که در زمان پرتاب اولیه محقق نشد، عمل کند. همه نمایش‌ها تا کنون چشمگیر بوده‌اند، به‌ویژه به لطف مکانیک‌های پیشرفت، مبارزه با خودرو، و سیستم‌های پلیس بازنگری شده.

پس از اینکه اخیراً دوباره این الحاقیه را در Gamescom Opening Night Live به نمایش گذاشت، CD Projekt RED جزئیات بیشتری در مورد انتظارات بازیکنان از این گسترش در استریم جدید ارائه کرد. چند نفر از اعضای تیم توسعه نشستند تا بزرگ‌ترین نکات را در نظر بگیرند و در طول مسیر برخی جزئیات جدید را تأیید کردند.

علاوه بر کاوش عمیق تر در آزادی های فانتوم CDPR در کنار سیستم بهبود یافته پرکس و بهبود سیستم پلیس و مبارزه با وسایل نقلیه، جزئیات دیگری را نیز فاش کرد، از جمله این واقعیت که این بسط در میانه رویدادهای بازی پایه تنظیم می شود. از طرف دیگر، حتی اگر به داده‌های ذخیره قدیمی خود دسترسی ندارید، می‌توانید از جلو پرش کنید و یک کاراکتر جدید ایجاد کنید. فانتوم لیبرتی.

جزئیات جدید و فیلم‌های مختصری از گیم‌پلی نیز در Relic Tree و Dogtown، محله‌ای جدید در Night City که در این توسعه قابل دسترسی خواهد بود، فاش شد. آزادی های فانتوم به روز رسانی 2.0 همچنین بزرگترین بازنگری گیم پلی را به صورت رایگان (اما نه در کنسول های نسل قبلی) به بازی پایه ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر، جریان کامل زیر را بررسی کنید.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *