Cyberpunk 2077: هنر مفهومی Phantom Liberty باشگاه بلک یاقوت کبود را مسخره می کند


این یک ماه شلوغ برای CD Projekt RED است. سایبرپانک 2077دومی یک به‌روزرسانی عظیم 2.0 و توسعه‌های پولی بعدی دریافت کرد. آزادی فانتوم. دومی منطقه جدیدی به نام داگ تاون را معرفی می کند. من مکان‌های پرمخاطره‌ای مانند بازار سیاه را دیده‌ام، اما مکان‌هایی نیز وجود دارد که نخبگان در آن زندگی می‌کنند.

همانطور که در هنر مفهومی جدید نشان داده شد، بلک یاقوت کبود یک باشگاه مخفی متعلق به سرهنگ کرت هانسن است که داگ تاون را اداره می کند. این شهر که “بالاتر از پناهگاه او” واقع شده است، میزبان نخبگان شهر شب و مردم از سراسر جهان است. در این توییت آمده است: این مکانی است که در آن انواع معاملات مبهم انجام می شود و “البته از همه افراد به جز چشمان مراقب کورت محافظت می شود.”

بنابراین، در حالی که پیگیری هانسن برای رئیس NUSA روزالیند مایرز ممکن است توجه بین المللی را به خود جلب کند، باید دید برای چه هدفی. در هر صورت، باید جالب باشد که ببینیم V و شخصیت هایی مانند Solomon Reed، مامور خوابیده FIA که تلاش می کند مایرز را نجات دهد، چگونه با هم هماهنگ می شوند.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty این بازی در تاریخ 26 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. هر آنچه را که باید در مورد آن بدانید در اینجا بیابید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *