Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – CD Projekt از پیش‌فروش‌های فعلی بسیار راضی است


ماه آینده می تواند عناوینی مانند میدان ستاره و مورتال کامبت 1CD Projekt RED Cyberpunk 2077: Phantom Liberty نیز بسیار مورد انتظار هستند. یک تریلر جدید و گیم پلی گسترده در Gamescom 2023 فاش شد و در جریان تماس درآمدی نیمه اول این شرکت در سال 2023، CD Projekt فاش کرد که از پیش فروش فعلی “بسیار خوشحال” هستند.

پیش‌سفارش‌های این بسط حدود دو ماه پیش آغاز شد و در حالی که ناشر خوشحال است، انتظار دارد پیش‌سفارش‌های بیشتری «در دوره نهایی پیش‌راه‌اندازی» برسد. هنوز مقداری بازاریابی وجود دارد که باید به عنوان مقصد بعدی خود انجام دهید. فانتوم لیبرتی پس از کلن آلمان، این تور در توکیو ژاپن خواهد بود و احتمالاً در نمایشگاه بازی توکیو از 21 تا 24 سپتامبر شرکت خواهد کرد.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ 26 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. داستان جدیدی با تمرکز بر رئیس NUSA روزالیند مایرز اضافه شده است که سقوط سفینه فضایی او در داگ تاون فرود آمد. بازیکنان می توانند با شخصیت های جدیدی مانند Solomon Reed (با بازی ادریس البا) تعامل داشته باشند و بیش از 100 آیتم جدید را کشف کنند. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *