Cyberpunk 2077: Phantom Liberty را نمی توان از قبل روی PS5 بارگذاری کرد مگر اینکه جداگانه خریداری شود.


چند روز عالی بود سایبرپانک 2077، به روز رسانی 2.0 هفته گذشته منتشر شد و کیفیت تجربه پایه را به طرق مختلف به طور قابل توجهی بهبود بخشید. البته چیزهای بیشتری برای انتظار وجود دارد. اولین و تنها گسترش RPG اکشن جهان باز. آزادی فانتوم، فردا منتشر می شود، اما قبل از عرضه، برخی از بازیکنان پلی استیشن 5 نمی توانند مانند بازیکنان دیگر پلتفرم ها آماده شوند.

CD Projekt RED از طریق صفحه پشتیبانی رسمی خود در توییتر اعلام کرد. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty برخلاف سایر پلتفرم‌ها، برای کسانی که بسته‌ای را خریداری می‌کنند که شامل بازی پایه و توسعه است، در PS5 در دسترس نیست. اگر آن بسته را خریداری کرده‌اید، تنها راه برای دانلود این افزونه این است که پس از باز شدن قفل آن در نیمه‌شب امروز از فروشگاه پلی‌استیشن درخواست کنید. توسعه دهنده نوشت: «ما به دلیل عدم پیش بارگذاری عذرخواهی می کنیم.

در همین حال، CDPR همچنین هشدار می‌دهد که پاداش‌های پیش‌سفارش Quadra ممکن است در ابتدا پس از راه‌اندازی برای بازیکنان پلی‌استیشن در دسترس نباشد، اما توسعه‌دهنده «در تلاش است تا بازیکنان در اسرع وقت پاداش‌های خود را دریافت کنند».

در بررسی ما: آزادی فانتوم، به آن نمره 9/10 داد.آزادی فانتوم آن چیست سایبرپانک 2077 قرار بود سه سال پیش باشد. این یک توسعه باورنکردنی است که دارای داستانی جذاب، شخصیت‌های جذاب، گیم‌پلی لحظه به لحظه جذاب و مکانیک‌های پیشرفت بسیار بهبود یافته است.آنقدر خوب است که همه چیز را بالا می برد سایبرپانک 2077وعده های بلندی که CD Projekt RED برای بازی پایه آن سال ها پیش داده بود، بالاخره محقق شد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty فردا 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید