تریلر Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Awards تحسین منتقدان را برجسته می کند


تریلر جدیدی از CD Projekt RED در دسترس است Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، تمام افتخاراتی را که این گسترش کسب کرده است را به شما نشان خواهیم داد. به عنوان اولین و تنها بسط پولی برای یک بازی تیراندازی اول شخص/RPG، تحسین گسترده منتقدان را دریافت کرد. آنچه را که منتقدان می گویند را در زیر بررسی کنید.

واقع در داگ تاون، آزادی فانتوم وی و جانی سیلورهند را می‌بینیم که وظیفه نجات رئیس NUSA، روزالیند مایرز را دارند. آنها در نهایت با مامور خواب Solomon Reed و Songbird مرموز متحد می شوند و V به توانایی های یادگاری جدیدی برای غلبه بر دشمنان خود دسترسی پیدا می کند.

از دیگر فعالیت‌های این توسعه می‌توان به مأموریت‌های پیک جدید، ایردراپ‌هایی که در آن دشمنان برای ذخیره‌های با ارزش غارت رقابت می‌کنند، مناطقی که فعالیت‌های مجرمانه افزایش می‌یابد، و مینی سیاه چال‌ها با اهداف با اولویت بالا اشاره کرد. بررسی ما را بررسی کنید تا ببینید ما چه فکر می کنیم.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ‘ برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد و در هفته اول 3 میلیون نسخه فروخت. اکنون که توسعه کامل شده است، تیم در حال حاضر روی موارد زیر کار می کند: پروژه orion، دنباله ای که به تازگی وارد مرحله مفهومی توسعه شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید