وصله 2.01 Cyberpunk 2077 آدرس داده های ذخیره شده خراب، باگ های کوئست و موارد دیگر را نشان می دهد.


با یک یا دو پانچ به روز رسانی 2.0، آزادی فانتوم، سایبرپانک 2077 در روزهای اخیر چند به روز رسانی بزرگ وجود داشته است و در حالی که CD Projekt RED چندین بار تاکید کرده است که این آخرین آپدیت بزرگ برای بازی است، توسعه دهنده نیز برخی به روز رسانی ها را برای حل برخی از اکشن ها منتشر کرده است. چالش های باقی مانده RPG که من هنوز چند تکه کوچک دارم که می خواهم به آنها فشار بیاورم.

برای این منظور، CDPR تایید کرده است که پچ 2.01 تا سال 2018 عرضه خواهد شد. سایبرپانک 2077 او گفت که به دنبال رسیدگی به برخی مسائل فنی “در آینده نزدیک” است (تاریخ خاصی ذکر نشده است). دلیل اصلی این مشکل، داده های ذخیره سازی خراب در پلی استیشن است که این پچ با افزایش حداکثر محدودیت اندازه فایل ذخیره، آن را برطرف می کند. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که ذخیره فایل‌هایی که قبل از انتشار پچ خراب شده بودند، رفع نمی‌شوند. این مشکل دیگر پیش نخواهد آمد.

در همین حال، این وصله همچنین باگ‌هایی را در ماموریت‌های خاص، از جمله «The Heist» و «Gig: Breaking News» و همچنین سایر اشکالات مربوط به مواردی مانند تصاویر و رابط کاربری و همچنین بهبود عملکرد (به ویژه در منطقه Dogtown) برطرف می‌کند. ) نیز می آورد. برای اطلاعات بیشتر به یادداشت های زیر مراجعه کنید.

شما همچنین می توانید بررسی های مربوط به Cyberpunk 2077: Phantom Liberty تا این نقطه، سایبرپانک 2077 این برای بازی پایه پس از انتشار به روز رسانی 2.0 است.

نکات پچ 2.01:

  • جلوه های تحریف کننده ناشی از انتخاب گزینه های خاص دیالوگ هنگام صحبت با جانی در پایان «عشق خودکار» دیگر روی صفحه باقی نمی ماند.
  • V دیگر هنگام سفر به طبقه 42 با FPS پایین در The Heist از آسانسور نمی افتد.
  • مشکلی که باعث می شد هنگام بازی با صفحه کلید و ماوس، ورودی کنترلر در رابط کاربری ظاهر شود، برطرف شد.
  • با دوچرخه سواری سلاح، اکنون می توانید به درستی به نرم افزار سایبری سلاح تغییر دهید.
  • Gig: Breaking News اکنون هنگام نزدیک شدن به منطقه جستجو به درستی فعال می شود.
  • میزان صدای رادیو وسیله نقلیه طوری تنظیم می شود که نسبت به سایر صداهای موجود در بازی خیلی آرام نباشد.
  • با افزایش حداکثر اندازه برای ذخیره فایل‌ها، مشکل ذخیره خراب در پلی‌استیشن برطرف شد. توجه: با این کار داده های ذخیره خراب قبل از به روز رسانی رفع نمی شود. اگر با این مشکل مواجه هستید، لطفاً هر ذخیره ای را که روی آن کار می کنید (مثلاً ذخیره مجدد به عنوان ذخیره دستی) تا زمانی که نسخه 2.01 برسد ذخیره کنید.
  • عملکرد بهبود یافته در رایانه شخصی و کنسول ها، به ویژه در منطقه Dogtown.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید