مودهای Cyberpunk 2077 در فروشگاه‌های Steam و Epic Games برای راه‌اندازی Phantom Liberty غیرفعال شدند


CD Projekt RED اعلام کرده است که حالت‌ها را برای نسخه‌های Steam و Epic Games Store غیرفعال می‌کند. سایبرپانک 2077 با تشکر از انتشار آزادی فانتوم نسخه توسعه یافته بازی. در اعلامیه خود در مورد X، این شرکت گفت که این کار را برای جلوگیری از شکستن افزونه‌ها توسط مدها انجام داده است. از طرف دیگر، نسخه GOG تنظیمات مود اصلی پخش کننده را دست نخورده نگه می دارد.

این شرکت می‌گوید: «این کار برای جلوگیری از مشکلات بازی ناشی از مدها قبل از دریافت به‌روزرسانی‌ها از انجمن مودینگ است». “ما می خواهیم بهترین تجربه را هنگام انجام بازی های خود به شما ارائه دهیم.”

MOD ها به طور پیش فرض خاموش هستند، اما آزادی فانتومبا انتشار بازی، بازیکنانی که ریسک استراحت در بازی را دارند می توانند به راحتی حالت های انتخابی خود را دوباره فعال کرده و به بازی ادامه دهند.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در اوایل این هفته منتشر شد، در منطقه Dogtown که قبلاً غیرقابل دسترس بود در Night City رخ می دهد. این نسخه توسعه‌یافته یک تریلر جاسوسی است که قهرمان داستان V را درگیر یک ماموریت جدید برای نجات رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا می‌کند.

برای جزئیات بیشتر به بررسی مجدد ما مراجعه کنید. سایبرپانک 2077مشابه بررسی آزادی فانتوم گسترش سایبرپانک 2077 و آزادی فانتوم در رایانه شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید