«Cyberpunk 2077» بیشترین تعداد کاربران همزمان در Steam از زمان عرضه را به خود اختصاص داده است


سایبرپانک 2077 این در حال بازگشت است، درست همانطور که بسیاری انتظار داشتند تا این زمان باشد. هفته گذشته، CD Projekt RED به‌روزرسانی 2.0 را برای اکشن RPG خود منتشر کرد که به‌طور قابل‌توجهی تجربه پایه را از طرق مختلف بهبود بخشید. اخیراً شاهد انتشار افزونه عالی آن نیز بودیم. آزادی فانتوم. همانطور که توسط اعداد Steam نشان داده شده است، هر دوی این عوامل منجر به افزایش قابل توجهی در تعامل برای بازی شده است.

با توجه به داده های نمایش داده شده در SteamDB، دیروز، آزادی های خیالی راه اندازی، سایبرپانک 2077 تعداد کاربران همزمان Steam به 246754 رسید. این بالاترین رقم از زمانی است که بازی در دسامبر 2020 بیش از 1 میلیون بازیکن همزمان در Steam داشت.

همچنین اخیراً گزارش شده بود که این بازی فروش فیزیکی را در بریتانیا افزایش داده است.

این دومین بار است سایبرپانک 2077 از نظر تعداد بازیکنان، پس از انتشار شاهد تجدید حیات هستیم.تقریباً در همان زمان سال گذشته، بازی حتی موفق شد از آن پیشی بگیرد ویچر 3 با توجه به محبوبیت انیمه نتفلیکس، استیم از نظر تعداد کاربران همزمان به بالاترین حد خود رسیده است. Cyberpunk: Edgerunners. در آن زمان، بازی روزانه بیش از 1 میلیون بازیکن در تمامی پلتفرم ها داشت.

در بررسی ما: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، به آن نمره 9/10 داد.آزادی فانتوم آن چیست سایبرپانک 2077 قرار بود سه سال پیش باشد. این یک توسعه باورنکردنی است که دارای داستانی جذاب، شخصیت‌های جذاب، گیم‌پلی لحظه به لحظه جذاب و مکانیک‌های پیشرفت بسیار بهبود یافته است.آنقدر خوب است که همه چیز را بالا می برد سایبرپانک 2077وعده های بلندی که CD Projekt RED برای بازی پایه آن سال ها پیش داده بود، بالاخره محقق شد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

در همین حال، در پی انتشار آپدیت جامع 2.0، به بررسی مجدد بازی پایه نیز پرداختیم و گفتیم: سایبرپانک 2077 این در نهایت یک بازی قانونی خوب است، بازی ای که بر روی گذشته معیوب خود با برخی تغییرات اساسی و بازنگری های اساسی ساخته شده است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید