کارگردان می گوید تیم توسعه Cyberpunk 2077 به Cyberpunk 2 می رود


CD Projekt RED چندین بار موارد زیر را بیان کرده است: آزادی فانتوم تبدیل شدن است سایبرپانک 2077 یک الحاقیه منحصر به فرد و همانطور که انتظار دارید، علیرغم موفقیت توسعه دهنده پس از توسعه، و با وجود بازنگری چشمگیر بازی پایه با آپدیت 2.0، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد.

در واقع تیم توسعه سایبرپانک 2077 من آماده ام تا به دنباله آن بروم. سال گذشته، CD Projekt RED سایبرپانک 2077 دنباله، اسم رمز پروژه orionو در مصاحبه اخیر با PC Gamer گفت: آزادی های خیالی کارگردان بازی Gabe Amatangelo (که دنباله آن را نیز کارگردانی خواهد کرد) گفت که تیم سازنده همچنان قصد دارد “کارهایی” روی بازی انجام دهد، اما با به روز رسانی 2.0. آزادی فانتوم این آخرین به روز رسانی اصلی است و تیم در حال حاضر است سایبرپانک 2.

“2.0 و آزادی فانتوم او گفت: “آخرین به روز رسانی بزرگ.” “من کارهای بیشتری انجام خواهم داد، اما این آخرین کار بزرگ است سایبرپانک 2. یا ‘شکارچی“هر اسمی که در نهایت آن را بگذاریم، باید بگویم.”

البته این سوال وجود دارد که چند درصد از تیم بلافاصله به دنباله خواهند رفت. CD Projekt RED قبلا سایبرپانک 2077 تیم توسعه قصد دارد به سمت توسعه حرکت کند. ویچر 4. در همین حال، انتظار می‌رود که تیم اصلی اولی به بخش آمریکای شمالی توسعه‌دهنده منتقل شود. سایبرپانک 2 در نهایت توسط تیمی متشکل از 350 تا 500 نفر توسعه خواهد یافت، اما احتمالاً مدتی طول می کشد تا پروژه به آن مرحله برسد.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty اکنون بر روی PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. بررسی ما از نسخه توسعه یافته را اینجا بخوانید. آنها به آن امتیاز 9/10 دادند و آن را “یک بسط عالی که دارای داستانی جذاب، شخصیت‌های درگیرکننده، گیم‌پلی لحظه به لحظه جذاب و مکانیک‌های پیشرفت بسیار بهبود یافته است” نامیدند. ”نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید