Cyberpunk 2077 – مبارزه با وسایل نقلیه بهبود یافته در به روز رسانی جزئیات CDPR 2.0


سایبرپانک 2077 قرار است در اولین و تنها بسط خود تعداد زیادی محتوای جدید دریافت کند. آزادی فانتوماما در کنار آن، CD Projekt RED همچنین به‌روزرسانی رایگان قابل توجهی را برای خود بازی پایه روی کنسول‌های نسل فعلی و رایانه شخصی منتشر خواهد کرد. این منجر به بررسی کامل و بهبود برخی از سیستم‌ها و مکانیک‌های زیربنایی آن، از درختان پیشرفت و مهارت گرفته تا تعقیب و گریز پلیسی پویا خواهد شد. . سیستم دیگری که شاهد تغییرات اساسی خواهد بود، مبارزه با وسایل نقلیه است که CD Projekt RED در به‌روزرسانی جدید منتشر شده جزئیات بیشتری در مورد آن ارائه کرده است.

با به روز رسانی 2.0، بازیکنان می توانند سایبرپانک 2077 آزادی فانتومراه‌های مختلفی برای شرکت در مبارزه در حین رانندگی وسیله نقلیه وجود دارد (البته)، اما واضح‌ترین راه این است که در حالی که هنوز پشت فرمان هستید، سلاح را بیرون بکشید و به سمت دیگران شلیک کنید. در حین رانندگی با موتور سیکلت می توانید از سلاح های غوغا نیز استفاده کنید و همچنین می توانید از چیزهایی مانند شمشیر برای بریدن لاستیک خودروهای دشمن استفاده کنید.

گزینه دیگر استفاده از سلاح‌های جدید روی هواپیما، به‌ویژه توپ‌های Gatling خودکار، در برخی از خودروهای Nomad است که از فناوری CrystalDome استفاده می‌کنند. در نهایت، می‌توانید از مهارت‌های خود به‌عنوان یک نترونر نیز استفاده کنید و با توانایی‌های هک خود می‌توانید ماشین خود را مجبور کنید به شتاب گرفتن ادامه دهد، ناگهان ترمز کند یا حتی کاملاً منفجر شود.

در مورد اینکه چه زمانی می‌توانید این ویژگی‌ها را دریافت کنید، CD Projekt RED می‌گوید که جزئیات تاریخ انتشار به‌روزرسانی 2.0 را اواخر این هفته به اشتراک خواهد گذاشت.

Cyberpunk 2077: Phantom Libertyدر همین حال، در تاریخ 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *