توسعه‌دهنده می‌گوید Cyberpunk 2 با تنظیمات دیستوپیایی محدودیت‌ها را از بین خواهد برد


سایبرپانک 2077 (مخصوصاً نسخه توسعه یافته آن) در ارائه یک دنیای سایبرپانک غنی و متراکم کار خوبی انجام داده است، اما با توجه به عمق موضوعی که ژانر سایبرپانک به طور کلی اجازه می دهد، برخی توسعه دهندگان ممکن است استدلال کنند که CD Projekt RED در بیان این موضوع شکست خورده است. عمق و ظرافت تم های بازی به طور کامل.

در واقع، اعضای تیم سازنده بازی تا حدودی با این ایده موافق هستند و می گویند که امیدوارند پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه داشته باشند. سایبرپانک 2077 دنباله در حال حاضر در مرحله پیش تولید اولیه در بخش تازه تاسیس CD Projekt RED در آمریکای شمالی است.

در قسمت اخیر پادکست AnswerRed CDPR، پاول ساسکو، مدیر بازی، گفت: سایبرپانک 2077 او توانست از مثال «بحران بی خانمان ها» برای تفسیر اجتماعی استفاده کند، اما «با تفسیر اجتماعی مرزها را به اندازه کافی فرا نگرفت».

او گفت: «فکر می‌کنم در بعضی جاها، مثلاً، به اندازه کافی پاکت را فشار نداده‌ایم» (رونویسی شده توسط IGN). به عنوان مثال، بی خانمانی. وقتی به آن نگاه می کنید، فکر می کنید، “ما به اندازه کافی پاکت را فشار نداده ایم.”[Cyberpunk 2077]ما فکر می کردیم که این یک دیستوپیا است، اما فقط سطح را خراش دادیم.»

پروژه orion تهیه کننده اجرایی دن هانبرگ در مورد اینکه چگونه تنظیمات سایبرپانک به CD Projekt RED اجازه می دهد تا با دنیای واقعی تشابهاتی داشته باشد، اظهار داشت: پانک سایبری او قصد دارد “به کاوش در این مضامین به روش های بسیار تکان دهنده ادامه دهد.”

“آنچه واقعاً عالی است این است پانک سایبریاو گفت: «و این آینده دیستوپیایی با شرکت‌های بزرگ، افرادی که در حاشیه جامعه هستند، شکاف بین فقیر و غنی و همه اینها بسیار مرتبط است.» “من، 2077 این اثر به ما نشان می‌دهد که در دنیایی زندگی می‌کنیم که واقعاً شکسته است، اگرچه همیشه روابط و افراد در مرکز آن وجود خواهند داشت، و ما می‌توانیم این داستان‌ها را به گونه‌ای بیان کنیم که برخی از آن چیزها انجام شده است .

برای من اینطور است پانک سایبری این اثر این مضامین را به شیوه ای بسیار تکان دهنده بررسی می کند. من دنیا را دوست دارم.و من فکر می کنم این چیزی است که ما در تلاشیم تا انجام دهیم پروژه orionواقعاً به آن متمایل شوید و فکر کنید: «چی؟ [the state of the world ] “امروز و چند سال دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد؟”

اکتبر گذشته، پروژه سی دی سایبرپانک 2 در مرحله «طراحی مفهومی» بود.پروژه بزرگ بعدی که شرکت روی آن تمرکز دارد این است ویچر 4قرار است تولید در مقیاس کامل به زودی آغاز شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید