CyberConnect2 Montreal در ماه جولای بسته می شود


در میان اخراج های متعدد استودیو در چند ماه گذشته، CyberConnect2 اعلام کرده است که استودیوی مونترال خود را تا پایان جولای تعطیل خواهد کرد. این استودیو در سال 2016 تاسیس شد و اولین استودیوی بین المللی توسعه دهنده است. تعداد کل کارکنان آسیب دیده هنوز تایید نشده است.

در بیانیه ای جدید در توییتر، توسعه دهنده گفت که “تصمیم دشواری را برای توقف عملیات گرفته است.” مایلم از کارکنان و شرکای متعهدمان در سراسر موسسات آموزشی، دفاتر اداری و صنعت بازی‌های ویدیویی مونترال تشکر کنم.»

استودیوی مونترال از زمان آغاز به کار خود، Cyberconnect2 را در سفر خلاقانه خود در توسعه ابزارها و فناوری پیشرفته مورد استفاده برای ساخت بازی ها رهبری کرده است. علیرغم این شکست، استودیو اصلی گفت: “به شما اطمینان می دهم که بر اساس تجربه به دست آمده در مونترال به رشد و پیشرفت ادامه خواهیم داد. از درک و همکاری شما متشکرم.”

CyberConnect2 در ماه‌های آینده از نسخه‌های عرضه‌شده به پایان نخواهد رسید. فوگ فولاد ملودی 2 منتشر شده در اردیبهشت و اتصالات طوفان نینجا نهایی NARUTO x BORUTO اواخر امسال عرضه خواهد شد. هر دو بازی برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One، PC و Nintendo Switch در حال توسعه هستند. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

شاید قابل توجه ترین اخراج در مایکروسافت باشد. 10000 کارمند اخراج شدند و استودیوهایی مانند 343 Industries، The Coalition و Bethesda Game Studios تحت تأثیر قرار گرفتند. مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، فیل اسپنسر، بعداً در ایمیلی گفت که اخراج کارکنان “موفقیت بلندمدت” را تضمین می کند و از کارمندان خود در “این زمان دشوار” درخواست حمایت کرد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *