جزئیات به‌روزرسانی Cult of the Lamb's 'Sins of the Flesh' در 16 ژانویه منتشر شد


توسعه دهنده Massive Monster و ناشر Devolver Digital جزئیات به روز رسانی محتوای بزرگ بعدی را برای عنوان roguelite هک و اسلش مبتنی بر فرقه اعلام کرده اند. پرستش بره. عنوان این آپدیت “Sins of the Flesh” است و تاریخ انتشار آن 16 ژانویه است و تریلر جدیدی منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Sins of the Flesh به عنوان بزرگترین و “شوم ترین” به روز رسانی محتوای منتشر شده توسط این استودیو توصیف می شود پرستش بره تا حالا. در میان چیزهای دیگر، این به روز رسانی تعدادی ماموریت جدید، ویژگی ها و منابع جدیدی را ارائه می دهد که بازیکنان باید برای باز کردن جوایز بیشتر به دست آورند.

یکی از ویژگی های کلیدی به روز رسانی، سیستم پیشرفت جدیدی است که به بازیکنان اجازه می دهد مسیر گناه آلودتری را طی کنند. این به بازیکنان اجازه می دهد تا در آیین های جدید شرکت کنند، ساختمان های بی فایده جدیدی بسازند و دکترین های جدیدی را وضع کنند. پیروان همچنین در حال دریافت یک سیستم پیشرفت جدید از طریق حلقه داخلی جدید شاگردان هستند.

وقتی صحبت از فرقه‌ها شد، فرقه‌گراها همچنین از طریق افزودن ساختمان‌های جدید، مدفوع براق و اثرات تقویت‌شده مانند افزایش بازده محصول، ویژگی‌های جدیدی به دست می‌آورند. بازیکنان همچنین می‌توانند جاروهای جدید دریافت کنند و آنها را برای انجام سریع‌تر کارها در سطح بالایی قرار دهند.

از نظر عمل ، پرستش بره من یک اسلحه جدید گرفتم، Blunderbuss. این سلاح جدید ترکیبی از تیراندازی دوربرد و حملات انفجاری را ارائه می دهد که دشمنان را در نبردهای نزدیک منفجر می کند.

پرستش بره ” برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch منتشر شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید