به روز رسانی Relics of the Old Faith در 24 آوریل محتوای جدیدی را به Cult of the Lamb اضافه می کند


Devolver Digital اعلام کرد: فرقه برهبه روز رسانی محتوای اصلی، عناوین یادگارهای ایمان قدیم، در 24 آوریل منتشر می شود. Devolver Digital همچنین تریلر جدیدی از به‌روزرسانی منتشر کرد که تاریخ انتشار را اعلام کرد. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

به عنوان بخشی از به روز رسانی رایگان، فرقه بره داستان جدید پس از بازی حول یک موجود اسرارآمیز می چرخد ​​که با دشمنان، باس ها و صلیبیون بهبود یافته مبارزه می کند. بازیکنان به Relics دسترسی خواهند داشت، که آیتم‌های قابل استفاده‌ای هستند که جلوه‌های منحصر به فردی می‌دهند.

یادگارهای جدید را می توان با ایراد خطبه های جدید باز کرد. Relic Book جدید همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا آثار قفل نشده را ردیابی کنند. این بازی همچنین حاوی اطلاعاتی درباره موجودیت جدیدی به نام The Three Ducks است.

یادگارهای ایمان قدیم همچنین مطالب جدید دیگر فرقه بره برای آن بخش ساخت و ساز پایه فالوورها اکنون می توانند شروع به تهیه وعده های غذایی در آشپزخانه کنند و بازیکنان اکنون می توانند پناهگاه های مشترکی بسازند که حداکثر 3 دنبال کننده را در خود جای دهد.

از یادگارهای ایمان قدیم این آپدیت مدتی است که در دست ساخت بوده و نام خود را در اوایل این ماه دریافت کرده است. فرقه بره در رایانه شخصی، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *