کریستال داینامیکس به عنوان بخشی از بازسازی گروه Embracer با کاهش مشاغل روبرو می شود


گروه Embracer در ماه‌های اخیر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده است و در اوایل سال جاری موفق به بستن قرارداد خصوصی به ارزش 2 میلیارد دلار نشد که منجر به تعطیلی استودیوهای شرکت و اخراج کارکنان شد. این بازی به عنوان بخشی از یک برنامه بازسازی گسترده است.

تأثیر آن برنامه در حال حاضر در موارد زیر احساس می شود: مهاجم مقبره و انتقام جویان مارول Studio Crystal Dynamics نیز در آگوست گذشته توسط Embracer Group خریداری شد. این استودیو اخیراً در توییتر تأیید کرد که 10 کارمند خود را اخراج کرده است، 9 نفر در زمینه برند/بازاریابی و یک نفر در حوزه فناوری اطلاعات، به دلیل “سازماندهی مجدد داخلی برای هماهنگ کردن استودیو با نیازهای تجاری فعلی”.

این استودیو نوشت: ما مستقیماً با کارکنان آسیب دیده کار می کنیم و از آنها حمایت کامل می کنیم.

کریستال داینامیکس در حال حاضر دو پروژه بزرگ در دست اجرا دارد.با این حال انتقام جویان مارول به زودی بسته خواهد شد، اما در حال حاضر در حال توسعه مشترک است. تاریک کامل با همکاری استودیوی Xbox The Initiative، ما همچنین توسعه موارد زیر را آغاز کرده ایم: مهاجم مقبره این بازی توسط آمازون گیمز منتشر خواهد شد. در اوایل سال جاری، کریستال داینامیکس ادعا کرد که سازماندهی مجدد گروه Embracer “هیچ تاثیری” بر توسعه هر دو عنوان نخواهد داشت.

اخیرا گروه Embracer نیز تعطیلی خود را اعلام کرده است. ردیف مقدسین و جناح قرمز توسعه دهنده Volition (اگرچه هر دو فرنچایز احتمالاً تحت سایر توسعه دهندگان ادامه خواهند داشت)، در حالی که گزارش های اخیر نشان می دهد که این شرکت در حال بررسی فروش احتمالی است. سرزمین های مرزی شرکت سرگرمی گیربکس.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید