پشتیبانی CrossfireX در 18 مه به پایان می رسد و کمپین به پایان می رسد


سرگرمی دروازه لبخند کراس فایر X، نسخه ایکس باکس موفقیت این شرکت است آتش متقابل پشتیبانی این سریال در 18 می به پایان می رسد. دیگر در فروشگاه Xbox موجود نیست، محتوای جدیدی وجود ندارد. سرور نیز در همان روز خاموش خواهد شد.

هر کسی که در 14 روز گذشته چیزی خریداری کرده باشد، واجد شرایط بازپرداخت است. طبق این پرسش‌های متداول، حتی کمپین تک‌نفره توسعه‌یافته توسط Remedy Entertainment فقط تا ۱۸ می در دسترس است. فروشگاه ها همچنان می توانند از ارزهای باقی مانده استفاده کنند، اما گزینه خرید CFP/GP غیرفعال است.

علاوه بر این، بازیکنان تنها تا پایان بازی به داده‌ها از جمله پیشرفت بازی و موارد خریداری‌شده دسترسی خواهند داشت. این شرکت در خصوص علت پایان پشتیبانی گفت: در نتیجه تصمیم سختی گرفتیم که بازی را ترک کنیم. ”

در فوریه 2022 برای Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شد. کراس فایر X دارای دو کمپین تک نفره یا “عملیات” توسعه یافته توسط Remedy است. بازی چند نفره رایگان است، اما ریزتراکنش‌های زیادی وجود دارد. پس از انتشار، این کمپین به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری کل بسته را یکی از بدترین بازی‌های سال گذشته می‌دانستند. شما می توانید بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید