Crossfire: Legion اکنون برای رایانه شخصی در دسترس است، آخر هفته رایگان در دسترس است


پرنده سیاه تعاملی آتش متقاطع: لژیون از دسترسی زودهنگام خارج شده و اکنون بر روی رایانه شخصی در دسترس است. بر اساس فرنچایز FPS Smilegate، سه جناح برای برتری رقابت می کنند: لیست سیاه، ریسک جهانی و افق جدید. یک آخر هفته رایگان نیز برای کسانی که می خواهند قبل از خرید امتحان کنند در دسترس است.

این کمپین 4 عمل با مجموع 15 ماموریت ارائه می دهد. نقشه‌های Classic Versus نیز در دسترس هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که با هر دشمن یا دشمن کنترل‌شده با هوش مصنوعی در نقشه‌های 3v3، 1v1 و 2v2 مبارزه کنند. Payloads یک حالت مبتنی بر هدف است که در آن باید سه محموله را تا پایگاه دشمن همراهی کنید. دارای 8 نقشه است و از بازی رقابتی و Co-op پشتیبانی می کند.

همچنین دو عملیات Thunderstrike و Northside وجود دارد که در آن سه بازیکن با انبوهی از دشمنان هوش مصنوعی مبارزه می کنند. حالت‌های دیگر عبارتند از Brawl، یک حالت PvP که گیم‌پلی بیشتر به سبک MOBA را ارائه می‌کند، و Battlelines، جایی که قرار دادن واحد مهم است. بازیکنان همچنین می‌توانند نقشه‌هایی را در ویرایشگر سطح ایجاد کنند که از ادغام Steam Workshop پشتیبانی می‌کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید