لیست تروفی های Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion فاش شد


ارتقاء آسان Crisis Core: Final Fantasy 7 – یکی از بهترین بازی های موجود در کتابخانه PSP – برای ایجاد هیجان کافی کافی بود. Crisis Core: Final Fantasy Reunion – که به نظر می رسد در آستانه یک بازسازی کامل است – طرفداران زیادی دارد که کمی بیش از حد در مورد آن صحبت می کنند.

لیست کاملی از غنائم و دستاوردهای این بازی نیز به صورت آنلاین، به لطف PowerPyx، قبل از انتشار قریب الوقوع آن در دسامبر منتشر شده است. Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در مجموع دارای 51 تروفی قابل باز شدن است. البته، یکی از آنها پلاتین است، اما ارزش دقیق تمام غنائم دیگر در حال حاضر ناشناخته است.

برخی از غنائم آشکارا با پیشرفت داستان مرتبط هستند، اما غنائم اختیاری مانند اتاق های تمرین، جمع آوری وسایل، جمع آوری وسایل، باز کردن قفل فروشگاه ها، پایان دادن به بازی در سخت و بهبود عملکرد شما در نبرد وجود دارد. برخی از آنها با محتوا همراه هستند. می توانید لیست کامل را از لینک بالا بررسی کنید.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion 13 دسامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید