Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion و Remnant 2 برای PS Plus Extra/Premium – شایعه


دیری نمی‌گذرد که سونی لیست کامل بازی‌هایی را که به کاتالوگ PlayStation Plus Extra/Premium عناوین PS4 و PS5 می‌پیوندند، اعلام می‌کند، اما همانطور که اغلب ماه‌ها اتفاق می‌افتد، این مجموعه از قبل لو رفته است . این نیز بر اساس گزارش Dealabs توسط افشاگر سریال billbil-kun است.

بر اساس گزارش ها، Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunionیک نسخه بازسازی شده از بازی اکشن RPG برای PSP است که در سال 2022 منتشر خواهد شد و یکی از اخباری است که مشترکین PlayStation Plus Extra و Premium می توانند در این ماه انتظار داشته باشند.همچنین بازی های تیراندازی باقی مانده 2شخصی که آن را فاش کرده، سلف آن است. باقی مانده: بازگشت از خاکستراضافه خواهد شد، اما این تایید نشده است.

بر اساس این گزارش، مشترکین علاوه بر عناوین مذکور می توانند انتظار داشته باشند: No More Heroes 3، Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition، Mount and Blade 2: Bannerlord، و Pathfinder: Righteous Fury Enhanced Edition.

طبق گزارش ها، نسخه های جدید این ماه از 17 جولای در دسترس مشترکین قرار خواهند گرفت. احتمالا تا یک روز دیگر اعلام رسمی از سوی سونی خواهیم داشت، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید