تریلر گیم پلی جدید Crimson Desert که مبارزات، پیمایش و غیره را نشان می دهد


مدت زیادی از اولین انتشار Pearl Abyss می گذرد کویر زرشکیاما همانطور که وعده داده شده بود، بازی اکشن-RPG جهان باز تک نفره در Gamescom Opening Night Live با یک تریلر گیم پلی جدید ظاهر شد – و بسیار خوب بود.

این تریلر نگاه‌های اجمالی زیادی به ظاهر مبارزات ارائه می‌کند، محیط‌های مختلفی را که شبیه تنظیمات فانتزی فوق‌العاده هستند به نمایش می‌گذارد، و همچنین برخی از عناصر را معرفی می‌کند. دسر زرشکی این شامل عناصر منحصر به فرد تری مانند نبرد با اکتان بالا است که ترکیبی از نبرد غوغا، جادو و جنگ سواره نظام در نبردها با انواع دشمنان است.

تعدادی از توانایی‌های پیمایش نیز به نمایش گذاشته می‌شود که مهم‌ترین آنها توانایی پرش از ارتفاعات دلخواه، چتربازی در هوا و تبدیل شدن به موجودات شبح‌وار در حال پرواز است. همچنین به شما این امکان را می دهد که به محض برخورد با زمین، بدون مشکل به حالت عادی خود بازگردید و اسب خود را سوار کنید.

از طرفی مکانیک کوهنوردی و پارکور است قاتلان عقیده در حالی که به نظر می رسد این عنوان گنجانده شده است، تریلر همچنین نگاهی اجمالی به سایر فعالیت های گیم پلی دیگر مانند ماهیگیری، صحبت با NPCها و حتی پرواز در بالون های هوای گرم دارد. زیر را بررسی کنید.

کویر زرشکی در حال توسعه برای کامپیوتر و کنسول. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *