کریکت 24 در ماه ژوئن برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس عرضه می شود


چندین سال از آن زمان می گذردکریکت 22و پس از یک سال تعطیلی از این مجموعه در سال گذشته، ناشر Nacon و توسعه دهنده Big Ant Studios قسمت جدیدی را اعلام کردند.کریکت 24درست به موقع برای Ashes در سال جاری عرضه می شود، تعداد زیادی از موارد اضافه شده وجود دارد که طرفداران می توانند منتظر آنها باشند.

یکی از بزرگ‌ترین موارد اضافه شده، Pro Team است. این یک حالت جدید تیم مانند Ultimate است که در آن بازیکنان کارت‌های بازیکن را جمع‌آوری می‌کنند تا تیم رویایی خود را بسازند، همراه با حالت حراج. Pro Teams به بازیکنان این امکان را می دهد که در چالش های هفتگی تک نفره و همچنین بازی آنلاین با سایر بازیکنان شرکت کنند.

حالت شغلی نیز شاهد پیشرفت های مختلفی است. نکته اصلی این است که به بازیکنان کنترل بیشتری بر این است که می‌خواهند چه نوع کریکت‌بازی باشند. می توانید روی تخصص در نسخه های کوتاه بازی کریکت ODI یا T20 تمرکز کنید. روی آزمایش تمرکز کنید. شما می توانید با تمام معاملات مطابقت داشته باشید یا جک باشید.

استودیو Big Ant بزرگترین مجموعه دارای مجوز از بازی‌های کریکت را با بسیاری از مسابقات در سراسر جهان از جمله The Ashes، KFC BBL و Weber WBBL، The Hundred، لیگ برتر کارائیب و بسیاری از مسابقات هندی وعده می‌دهد. تیم های T20 متعاقبا اعلام خواهند شد – باید دید که آیا تیم های T20 مربوط به تیم های IPL هستند یا خیر. همچنین شامل استادیوم های رسمی نیز می شود.

البته، بازیکنان همچنین می توانند انتظار داشته باشند که Ashes با بازی ویژه ای مواجه شود. این حالت صحنه های منحصر به فرد، تفسیر ویژه، کنفرانس های مطبوعاتی، جلسات تمرین تیمی و موارد دیگر را ارائه می دهد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند به عنوان استرالیا یا انگلیس و همچنین بازیکنان انفرادی خاص بازی کنند.

برخی از تغییرات را می توان در عمل در زمین نیز مشاهده کرد.کریکت 24این دارای یک سیستم میدانی است که به تازگی بازنگری شده است که به گفته سازنده، “واقعی ترین و پاسخگوترین کنترل میدانی است که تا به حال در یک بازی ویدئویی کریکت دیده شده است.” در همین حال، پشتیبانی کامل از چند نفره کراس پلتفرم نیز تایید شده است.

کریکت 24در ماه ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC با ارتقاء رایگان به نسل فعلی عرضه می‌شود. یک بازی برای نینتندو سوییچ نیز در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *