Creatures of Ava برای Xbox Series X/S و PC معرفی شد که امسال منتشر شد


استودیو 11 بیتی اعلامیه زیر را اعلام کرد: frostpunk 2 و The Alters عناوین جدیدی نیز در نمایشگاه Xbox Partner اعلام شد – موجودات اوا. این بازی توسط استودیو Inverge توسعه یافته و برای رایانه های شخصی و Xbox Series X/S عرضه می شود و از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

همانطور که از عنوان پیداست، «نجات مخلوق» در سیاره‌ای می‌گذرد که یک بیماری عفونی ساکنان آن را تهدید می‌کند. وظیفه بازیکن به عنوان Vic این است که موجودات جهان را از طریق روش های غیر خشونت آمیز نجات دهد. انگیزه شفقت است نه جمع آوری یا بهره برداری از آنها. بازیکنان باید ارتباط خود را با فناوری کنار بگذارند، آداب و رسوم مردم اوا را بیاموزند و با زمین ارتباط برقرار کنند.

موسیقی در این میان نقش زیادی دارد و با استفاده از فلوت می توانیم با تقلید صدای موجودات زنده ارتباط برقرار کنیم. همچنین می‌توانید از توانایی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها برای تعامل با محیط استفاده کنید و در عین حال از آن‌ها برای شناسایی پازل‌ها و دیدن جهان از دیدگاه آن‌ها کمک بخواهید. ویک همچنین دارای یک عصا به نام Naphytar است که برای درمان عفونت استفاده می شود و به موجوداتی که به دلیل اثرات عفونت تهاجمی شده اند کمک می کند.

موجودات اوا این نسخه اواخر امسال منتشر خواهد شد و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری ارائه شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید