Creative Assembly می گوید «احتمال» کاهش کارکنان پس از لغو Hyenas وجود دارد


SEGA به عنوان بخشی از تلاش های خود برای “بهبود سودآوری” در مورد تجارت اروپایی خود، اخیراً اقدام کرده است کفتار، بازی تیراندازی چند نفره آینده Creative Assembly (همراه با سایر عناوین اعلام نشده). پس از آن لغو، توسعه دهنده اخبار بد بیشتری را به اشتراک گذاشت.

وقتی در توییتر پست می گذارید، جنگ تمام عیار و بیگانه: انزوا در بیانیه ای، استودیو در مورد لغو اعلام کرد: کفتاراین شرکت همچنین یک «فرایند مشاوره تعدیل نیرو» را در «مناطق منتخب» فعالیت‌های خود در بریتانیا آغاز کرده است که به گفته آن‌ها «احتمالاً» طی چند روز آینده منجر به کاهش مشاغل خواهد شد. توسعه‌دهنده می‌گوید که از طریق این فرآیند، حمایت از کارکنان آسیب‌دیده را در اولویت قرار می‌دهد.

توسعه‌دهنده می‌گوید: «برای کسانی که شغل‌شان در معرض خطر است، ما آنها را در صورت امکان به سایر نقش‌های موجود در Creative Assembly اختصاص می‌دهیم و در نهایت برای به حداقل رساندن از دست دادن شغل تلاش می‌کنیم.» “تعهد ما به پروژه و بازیکنان ما یکسان است. ما مشتاقانه منتظر ارائه تجربیات شگفت انگیز تر به بازیکنان در سراسر جهان برای دهه های آینده هستیم.”

Creative Assembly تنها استودیو بازی سازی نیست که اخیراً از اخراج شده است. همچنین دیروز اعلام شد که اپیک گیمز 16 درصد از نیروی کار خود یا تقریباً 870 نفر را اخراج خواهد کرد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید