سگا اعلام کرد که راه‌اندازی مجدد Crazy Taxi به طور گسترده چند نفره و جهان باز خواهد بود


در مراسم جوایز بازی در دسامبر گذشته مورد علاقه قرار گرفت. تاکسی دیوانه این فرنچایز یکی از پنج بازی بزرگی بود که سگا به طور همزمان اعلام کرد، و اکنون این شرکت جزئیات بیشتری را در مورد انتظارات ما از این بازی فاش می کند. سگا است تاکسی دیوانه ما در مورد راه اندازی مجدد، توسعه بازی، مفهوم آن و آنچه بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند صحبت می کنیم.

با توجه به جزئیات ویدیو و برخی از Roblist (از طریق Automaton Media): تاکسی دیوانه یک بازی کاملاً جهان باز خواهد بود، اما همان طور که در گزارش‌ها و افشاگری‌های قبلی به آن اشاره شده بود، دارای یک تجربه «چند نفره عظیم» با خدمات زنده خواهد بود. طبق این ویدئو، بازی در یک کلانشهر با الهام از شهرهای ساحل غربی ایالات متحده جریان دارد. نقشه های بازی واقعی توصیف شده اند، اما به نظر می رسد که «بیشتر شبیه یک پارک موضوعی» خواهد بود.

بازیکنان می توانند منتظر سرگرمی های زیادی باشند، از جمله مسابقات با سرعت بالا، پیاده کردن مسافران در مقاصد مختلف، تعقیب و گریز پلیس و شیرین کاری های پیچیده. این ویدیو که توسط Insider Gaming گرفته شده است، همچنین جزئیات و جزئیات سریعی را در مورد طراحی و سفارشی‌سازی خودرو ارائه می‌کند و چندین عکس مدل‌های شخصیتی مختلف را در حال توسعه نشان می‌دهد. با این حال، باید دید که آیا گیم پلی روی پا بخش مهمی از تجربه خواهد بود یا خیر.

سگا قبلا تاکسی دیوانه راه‌اندازی مجدد دارای یک “اتمسفر آزاد و روشن” است و آن را با “تلفیقی از طبیعت و شهر” در محیط خود ترکیب می‌کند. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید