آپدیت نهایی بازی Crash Team Rumble در تاریخ 4 مارس منتشر خواهد شد


با جدا شدن Toys for Bob از Activision و خصوصی شدن آن، پشتیبانی آن غرش تیم تصادف تمام شد. طبق پیامی که اخیراً توسط Redditor مشاهده شده است، عنوان arena چند نفره قرار است به روز رسانی محتوای نهایی خود را در 4 مارس دریافت کند.

بازیکنان همچنان می‌توانند به عنوان دسترسی داشته باشند و 104 آیتم جدید از 500 لایه Battle Pass رایگان کسب کنند که شامل جوایز رویداد و محتوای فصل‌های 1-3 است. کرش کوین دیگر برای خرید در دسترس نخواهد بود. اگر مقادیر موجود دارید، می‌توانید از آن‌ها برای پرش‌های ردیف Battle Pass استفاده کنید.

Crash Team Rumble در 20 ژوئن 2023 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4 و PS5 عرضه شد. اگرچه نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد (نقد ما را اینجا بخوانید)، Toys for Bob همچنان به اضافه کردن شخصیت‌های جدید (اسپیرو اژدها جدیدترین) ادامه داد. نقشه ها نیز به همراه ویژگی های جدید دیگر اضافه شده است.

در مورد آینده، Toys for Bob در حال کار بر روی عناوین جدید است و مایل است با مایکروسافت (شرکت مادر activision) شریک شود. پروژه آینده هنوز در “روزهای اولیه” خود است، اما تیم “برای توسعه یک داستان جدید، شخصیت های جدید و تجربه های جدید گیم پلی هیجان زده است.”نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید