کلش تیم رامبل – حالت زنده جدید با زمان محدود، پچ میان فصل و موارد جدید مورد بحث


اسباب بازی چند نفره محور باب غرش تیم تصادف ماه گذشته منتشر شد و در اواسط فصل اول است. استیون ریکوسا جونیور، تهیه کننده اجرایی، تغییرات آتی را در یک پست وبلاگ جدید توضیح داد. او ابتدا اعلام کرد که یک حالت جدید با زمان محدود، Zap Trap، زنده است.

هم تیمی های نزدیک می توانند برق را به زنجیر بزنند و دشمنان را هنگام عبور از آنها از بین ببرند. این حالت تا پایان هفته در دسترس خواهد بود و “پاداش های منحصر به فرد” را ارائه می دهد. ما قصد داریم در آینده از این حالت‌های بیشتری بسازیم و آنها را از طریق به‌روزرسانی‌های آینده برای شما بیاوریم، اما در حال حاضر، این آخر هفته به بازی بپیوندید و از اولین اجرای ما در LTM لذت ببرید.

Ricossa همچنین تایید کرد که رفع مشکلات خرابی و پایداری چند هفته است که در حال اجراست. همچنین تغییراتی در تعادل ایجاد شد و با انتشار Ripper (یکی از دو شخصیت جدید در فصل 1)، تیم پرسید: “پیش از اینکه دور دیگری از تنظیمات را در نظر بگیریم و آن را حذف کنیم، متا چگونه خواهد بود؟” ما در حال مشاهده هستیم که آیا آن را تغییر می دهد

یک نقشه جدید، Bogged Down، به همراه دو به‌روزرسانی دیگر، XP بیشتر، نشان‌ها و سایر رویدادهای زمان محدود وجود دارد. به‌روزرسانی میان فصل برای چند هفته آینده برنامه‌ریزی شده است و ضمن تمرکز بر رفع اشکال، «رویدادهای اواخر فصل» را بهبود می‌بخشد.

سرانجام، Ricossa یک قدرت جدید آینده، Sticky TNT را معرفی کرد. وقتی به پخش کننده متصل شد، شمارش معکوس شروع می شود. قبل از اینکه منفجر شود باید آن را به دیگری بدهید. لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

غرش تیم تصادف موجود بر روی Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One و PC. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *