Clash Team Rumble Battle Pass فقط به اقلام آرایشی پاداش می دهد


تصادف باندیکوت MOBA های اسپین آف غرش تیم تصادف در ژوئن عرضه شد و قبل از انتشار، Activision و توسعه دهنده Toys for Bob شروع به افشای جزئیات بازی کردند. همانطور که انتظار دارید، به عنوان یک عنوان با محوریت چند نفره، یک Battle Pass نیز خواهد داشت. همانطور که برای اکثر Battle Pass ها در بازی های امروزی استاندارد است، تایید شده است که فقط قابلیت باز شدن قفل برای لوازم آرایشی دارد.

یک پست وبلاگ رسمی توسط توسعه دهنده نیز همین موضوع را تایید کرد و بیان کرد که هدف تیم ارائه “تجربه ای متعادل است که همه بازیکنان بتوانند از آن لذت ببرند” و همه باز کردن قفل های شخصیت ها و قدرت ها بخشی از گیم پلی بازی هستند. مرتبط با به عبارت دیگر، Battle Pass فقط اقلام آرایشی را پوشش می دهد. در عین حال، بازیکنانی که نمی‌خواهند با Battle Pass نگران باشند، می‌توانند با شرکت در رویداد، لوازم آرایشی را نیز باز کنند.

Dev. شخص می نویسد: “تجربه خود را با پوسته های منحصر به فرد، احساسات، پیوست های آرایشی، بنرها، موسیقی پیروزی و موارد دیگر سفارشی کنید – همه آنها با تکمیل چالش ها، تراز کردن قهرمانان و پیشرفت در Battle Pass به دست می آیند.”

ما یک تجربه متعادل می خواهیم که در آن همه بازیکنان بتوانند از لذت N. Sane لذت ببرند. غرش تیم تصادف قهرمانان و قدرت های جدید از طریق چالش های درون بازی به دست می آیند و به Battle Pass گره نمی خورند، زیرا باید ارائه شوند. پاس نبرد است وامپ صحبت از جدیدترین ظاهرهای فصل شد، شما همچنین می توانید با شرکت در رویدادهای فصلی لوازم آرایشی کسب کنید.

Toys for Bob همچنین جزئیاتی در مورد بتای بسته ارائه کرده است که از 20 تا 24 آوریل اجرا خواهد شد. بیشتر بدانید.

غرش تیم تصادف 20 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید