Crash Bandicoot Trilogy، Spyro: Reignited Trilogy و Tony Hawk Pro Skater 1+2 به Game Pass می آیند – شایعه


مایکروسافت شروع به عرضه بازی های Activision Blizzard در Game Pass کرده است. دیابلو 4 در اوایل سال جاری در این سرویس منتشر شد، اما تا اینجای کار همینطور است. با این حال، گفته می شود که به زودی تغییر می کند، زیرا طبق گفته یک افشاگر شناخته شده، سه نسخه بازسازی شده محبوب از کتابخانه Activision قرار است به زودی برای سرویس اشتراک منتشر شوند.

در انجمن Exputer، افشاگر برجسته eXtas1s ادعا می کند: سه گانه Crash Bandicoot Buttobi این بازی قرار است در ماه آگوست برای Game Pass منتشر شود، اما مشخص نیست که آیا این بازی روی Xbox Cloud Gaming نیز قابل بازی خواهد بود یا خیر. جالب اینجاست که همین موضوع در Windows Central نیز مشاهده می شود.

از طرفی منبع نشتی است تصادف در سه‌گانه‌های دیگر بازسازی پلتفرم به Remake ملحق خواهند شد Spyro Reignited Trilogyو دوولوژی بازسازی محبوب اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 1+2با این حال، مشخص نیست که آیا در ماه آگوست برای این سرویس عرضه خواهد شد یا خیر.

منبع نشت می گوید در حال حاضر مشخص نیست چه زمانی این اتفاق می افتد. ندای وظیفه بازی‌ها به کاتالوگ Game Pass اضافه خواهند شد. call of duty black ops 6 البته، در روز اول اکتبر امسال عرضه خواهد شد، اما باید دید که چه مدت باید منتظر قسمت های قبلی این سری باشیم تا همین روند را دنبال کنیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید