گزارش شده است که “Crash Bandicoot 4: It's Time” بیش از 5 میلیون نسخه فروخته است.


Crash Bandicoot 4: It's About Time یکی از بهترین پلتفرمرهای سه بعدی در حافظه اخیر است، با این حال اطلاعات کمی درباره نحوه عملکرد بازی از دیدگاه تجاری وجود دارد. Activision آمار فروش این عنوان را فاش نکرده است، اما نمایه LinkedIn یکی از توسعه دهندگان ممکن است جزئیات جدیدی را در این زمینه فاش کرده باشد.

همانطور که توسط توییتر پروفایل لینکدین کاربر @bogorad222 می گوید که او Toby Schadt – مدیر طراحی است. تصادف 4 Developer Toys for Bob – می گوید این بازی تا به امروز بیش از 5 میلیون نسخه فروخته است (عکس زیر). تنها اعداد مربوط به فروش گزارش شده برای بازی در گذشته، تخمین فروش بیش از 402000 واحد دیجیتالی در ماه عرضه آن در اکتبر 2020 بود.

در بررسی بازی به آن امتیاز 9/10 دادیم و گفتیم: Crash Bandicoot 4: It's About Time یک بازی ضروری برای همه. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

در اوایل سال جاری، Toys for Bob بخش قابل توجهی از کارکنان خود را به عنوان بخشی از اخراج گسترده‌تر که توسط شرکت مادر جدید Activision بلیزارد، مایکروسافت، اجرا شد، اخراج کرد. اندکی بعد اعلام شد که این استودیو از اکتیویژن جدا شده و دوباره مستقل خواهد شد.

اخیراً گزارش شده است که Toys for Bob بار دیگر با مایکروسافت برای توسعه بازی بعدی خود همکاری کرده است. اسپایرو عنوان.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید