Counter-Strike با بیش از 1.5 میلیون بازیکن همزمان رکورد جدیدی را ثبت کرد


Valve بالاخره اعلام کرد ضد ضربه 2 آزمایش محدود هفته گذشته تقریباً در همان زمان آغاز شد (مگر اینکه بازی پایه آن را ممنوع کند). چه به دلیل تبلیغات زیاد باشد، چه بازیکنان از کار افتاده بازگشته و آماده شدن برای دنباله، Counter-Strike: حمله جهانی با توجه به SteamDB، دیروز ما به اوج جدید در مجموع 1,519,547 بازیکن رسیدیم.

آخرین رکورد اصلی، 1،308،963 بازیکن همزمان در آوریل 2020 بود، زمانی که همه گیری COVID-19 آغاز شد.البته داده شده ضد ضربه 2 بر اساس این اعلامیه، بسیاری از بیش از 200000 بازیکن اضافی می توانند بازیکنان جدیدی باشند که به تازگی متوجه شده اند که سر و صدا در مورد چیست.

ضد ضربه 2 تابستان امسال برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و یک ارتقاء رایگان برای بازی فعلی خواهد بود. موجودی بازیکن حمل می شود و از نور و مواد بهبود یافته سود می برد. اسلحه‌های استوک مدل‌هایی با وضوح بالا دریافت می‌کنند، اما مدل‌های قدیمی و روکش‌ها همچنان پشتیبانی می‌شوند.

The Limited Test فقط مسابقات مرگ و مسابقات بدون رتبه را در Dust2 ارائه می دهد. حالت ها، نقشه ها و ویژگی های دیگر در آینده ارائه خواهند شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *