Counter-Strike 2 حالت های تست انحصاری و جزئیات جزئیات در سؤالات متداول جدید


پس از اعلام شگفتی فوق العاده از ضد ضربه 2، Valve سؤالات متداول رسمی را برای آزمایش محدود اخیراً آغاز شده منتشر کرده است. فقط برخی از بازیکنان در دسترس هستند، اما توسعه دهندگان فاش کرده اند که در طول زمان تعداد بیشتری اضافه خواهند شد (دعوتنامه ها در منوی اصلی ظاهر می شوند). Counter-Strike: حمله جهانی).

آزمایش محدود فقط Deathmatch و Unranked Competitive را روی یک نقشه (Dust2) ارائه می‌کند، اما حالت‌ها، نقشه‌ها و ویژگی‌های بیشتری در نسخه‌های بعدی اضافه خواهند شد.نقشه های کارگاه و سرورهای انجمن در حال حاضر در دسترس نیستند و نمی توان آنها را با هم یا در مقابل یکدیگر بازی کرد سی اس: برو بازیکن. XP به دست آمده در تست های محدود خواهد بود سی اس: برو.

از موجودی شما سی اس: برو انتقال به ضد ضربه 2، مورد اخیر قابل تغییر نیست. استفاده از برچسب یا تراشیدن، استفاده از قراردادهای تجاری سی اس: برو (سپس به آزمایش محدود منتقل می شود).

در نهایت، اگر حساب شما دارای VAC یا ممنوعیت بازی است سی اس: برو، شما نمی توانید بازی کنید ضد ضربه 2 در سرور محافظت شده با VAC. این بدان معنی است که شما نمی توانید تست محدود را بازی کنید.

ضد ضربه 2 تابستان امسال برای PC منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *