بازی Counter-Strike 2 با انتقادات طرفداران، نقدهای متفاوت در استیم مواجه شد


از زمان انتشار در سپتامبر، ضد ضربه 2 به یکی از عناوین کمیاب برای توسعه دهنده Valve تبدیل شده است که استقبال انتقادی آن با انتظارات مطابقت ندارد. در زمان انتشار، بازی با مجموعه ای از نظرات کاربران در استیم قرار می گیرد.

دلایل نظرات منفی ضد ضربه 2 محتوا بسیار متنوع است و بسیاری از بازیکنان از مشکلات فنی بازی شکایت دارند، در حالی که برخی دیگر هنوز استدلال می کنند که Valve نباید آن را از لیست حذف می کرد. Counter-Strike: جرم جهانی. چند بازیکن هستند. ضد ضربه 2نظرات کاربران با نظرات کاربران ادغام خواهد شد Counter-Strike: جرم جهانی، که غیرصادقانه است زیرا عنوان یک ارتقاء رایگان نسبت به نسخه قبلی خود است.

Counter-Strike: جرم جهانی بازیکن حرفه ای Oleksander “s1mple” Kostiliev نیز همچنان به بازیکنان در مورد برداشتن دختران هشدار می دهد. ضد ضربه 2، بازیکنان اعلام کرده اند که در عوض باید چند ماه صبر کنند تا بازی با به روز رسانی های آینده بهتر شود.

Valve همچنین اخیراً فاش کرد که: ضد ضربه 2 برای macOS یا سیستم عامل های ویندوز 32 بیتی ارائه نشده است. این بازی فقط بر روی سیستم های 64 بیتی ویندوز و لینوکس موجود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید