همگرایی: تریلر تیزر جدید TIME-BENDING INTO THE STORY OF LEAGUE of LEGENDS


دیجیتال خورشید تازه خاموش جادوگر جستجوگرRiot Forge، یک تجربه ارزشمند هک اند اسلش، در حال حاضر در حال تبلیغ است CONVERGENCE: The Story of League of Legendsتریلر جدیدی منتشر شده است که در آن شخصیت اصلی، اکو، زمان را کمین می کند و به عقب می برد. تکه‌های گیم‌پلی اینجا و آنجا نشان داده می‌شوند، اما چیزهای بیشتری از آنچه به چشم می‌آید در جریان است.

توسعه یافته توسط Double Stallion نزاع سرعت و مبارزه بزرگ اکشن بزرگ!، همگرایی ما اکو و دوستانش را می بینیم که برای محافظت از Zaun می جنگند. اما خطر وجود دارد و او باید از قدرت خود برای دستکاری زمان برای حل مشکل استفاده کند (و امیدوارم اوضاع را بدتر نکند). به‌عنوان یک پلتفرم‌کننده اکشن پیمایش جانبی دوبعدی، بازیکنان در محیط‌ها پارک می‌کنند و زمان را برای پیشرفت دستکاری می‌کنند.

CONVERGENCE: The Story of League of Legends تابستان امسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. یک عنوان اسپین آف مستقل دیگر، آهنگ نونو: داستان League of Legends، پاییز امسال منتشر می شود. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید