اسپین آف Co-op Control با کد Condor تولید در مقیاس کامل را آغاز می کند


Remedy Entertainment در آخرین گزارش فصلی خود، به‌روزرسانی‌هایی را در مورد اینکه هر یک از بسیاری از پروژه‌های فعلی خود در چه مرحله‌ای از تولید هستند، ارائه کرد.

دورترین است نام رمز کندور.تعاونی کنترل اسپین آف، عنوان بر اساس گزارش تصمیم گرفته شده است FBC: Firebreakسال گذشته وارد مرحله پیش تولید شد و Remedy اکنون تایید کرده است که بازی وارد مرحله تولید کامل شده است، مرحله نهایی توسعه پیش از انتشار. کندور با این حال، این عنوان به عنوان یک عنوان سرویس زنده تنظیم شده است، که طبیعتاً به این معنی است که کار روی بازی پس از راه اندازی ادامه خواهد یافت.

نام رمز کندوربخشی از. کنترل Tero Virtala، مدیرعامل این مجموعه گفت: این سری به تولید کامل رسیده است، به این معنی که ما به مرحله نهایی توسعه قبل از عرضه بازی رسیده ایم. «بر اساس آزمایش‌های داخلی گسترده، حلقه اصلی جذاب است و می توانید ببینید که این بازی زاویه منحصر به فرد Remedy را به این ژانر می آورد. ”

در همین حال، کنترل 2که نسخه اصلی تک نفره بعدی این فرنچایز است (Remedy اوایل سال جاری حقوق را از ناشر بازی اول 505 Games دریافت کرد)، در آخرین مراحل مرحله اثبات مفهوم است و در ماه جولای منتشر خواهد شد. به Remedy قصد داریم تا وارد مرحله آماده سازی تولید شویم.

کنترل 2 Virtala گفت: «تیم روی نهایی کردن مرحله اثبات مفهوم برای اثبات دنیای بازی، مکانیک بازی و اهداف بصری متمرکز است. ما انتظار داریم که این پروژه در سه ماهه دوم سال 2024 به مرحله آمادگی تولید برسد.

کمی جلوتر، کنترل 2 دندان ها بازسازی مکس پین 1 و 2. بازسازی یکپارچه، که به طور کامل توسط مالک IP Rockstar Games تامین می شود، هنوز در مرحله پیش تولید است، اما انتظار می رود همانطور که قبلا توسط Remedy تایید شده بود، تابستان امسال به تولید کامل برسد. اتفاقاً این اولین بار در تاریخ استودیو است که همزمان روی دو پروژه در حال تولید کامل کار می کند.

Virtala گفت: “ما همچنان به دنبال تمرکز بیشتر و هم افزایی در مجموعه بازی و تجارت خود هستیم.” به زودی، دو پروژه بازی به طور همزمان در حال تولید خواهند بود، که یکی از آنها برای اولین بار وارد مرحله پیش تولید می شود، ما مطمئن هستیم که پیشرفت خوبی که در ابتدای سال داشتیم به تمام مراحل تولید ادامه خواهد داد. ”

در آخر، اسم رمز Kestrel،قبلا اسم رمز پیشتاز قبل از اینکه به عنوان یک بازی همکاری پولی راه اندازی شود. طبق گفته Remedy، تیم سازنده این عنوان در مرحله اثبات مفهومی قرار دارد و به “بهبود مفهوم بازی” ادامه می دهد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید