یک سال تاخیر قاچاق در داخل – شایعات


لیست بزرگی از عناوین آینده استودیوی بازی‌های Xbox وجود دارد که مدت‌ها پیش همراه با یک تیزر CG معرفی شدند و از آن زمان ناپدید شده‌اند. بازی دزدی جهان باز Co-op از استودیوی Avalancheکالای قاچاقیکی از آنهاست. این بازی که چندین سال پیش معرفی شده بود، از آن زمان تاکنون کاملاً بی‌صدا بوده است، اما ممکن است جزئیات جدیدی در مورد توسعه آن ظاهر شده باشد.

همانطور که یکی از اعضای Xbox Colteastwood اخیراً در پادکست GameOnDaily ادعا کرده است:کالای قاچاقبا تأخیرهای داخلی مواجه شده است، به طوری که استودیو Avalanche به “یک سال بیشتر” بیشتر از برنامه ریزی اولیه برای پروژه نیاز دارد.

البته لگ چیز جدیدی برای بازی نیست و این اولین باری نیست که در مورد لگ می شنویم.کالای قاچاقخود سال گذشته، ادعا شد که این بازی در ابتدا قرار بود در سال 2022 عرضه شود، اما باید یک سال به تعویق بیفتد.

چهکالای قاچاقاین بازی قرار است در چند هفته آینده در نمایشگاه Xbox Game Showcase ظاهر شود، اما ما هنوز نمی دانیم، اما امیدواریم که مایکروسافت حداقل یک به روز رسانی سریع در مورد بازی و وضعیت توسعه آن به اشتراک بگذارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید