هشدار محتوای Steam با حداکثر تعداد بازیکنان همزمان بیش از 200000


روز اول آوریل، زمان شوخی و “گوچا” است. شبیه ساز نبرد کاملا دقیق Developer Landfall از این فرصت استفاده کرده و جدیدترین بازی خود را منتشر کرده است. هشدار محتوا. طبق گفته SteamDB، این بازی برای 24 ساعت اول به صورت رایگان در دسترس بود و به حداکثر تعداد بازیکنان همزمان 204,439 در Steam رسید.

این بسیار چشمگیر است، به خصوص با توجه به اعلام و انتشار ناگهانی. وقتی دوره رایگان به پایان می رسد، هشدار محتوا این بازی با قیمت 7.99 دلار به فروش می رسد و می توان آن را به صورت ترکیبی بازی کرد: فوبیا و شرکت مرگباردر، یک بازیکن خوش شانس با چهره ASCII وارد دنیای قدیم می شود. هدف من است؟ ترس خود را در دوربین ثبت کنید و آن را در SpookTube آپلود کنید.

این عنوان که به صورت انفرادی یا با حداکثر سه بازیکن دیگر قابل بازی است، برای طرفداران ترسناک و کسانی که دوست دارند شاهد مرگ هم تیمی های خود به شیوه های وحشتناک و در عین حال خنده دار باشند، جذاب خواهد بود. بسته به تعداد بازدیدهایی که ویدیوهای آپلود شده شما دارند، می‌توانید تجهیزات و وسایل جدیدی مانند چراغ قوه‌های کناری خریداری کنید.

هشدار محتوا در حال حاضر فقط کامپیوتر است. منتظر جزئیات بیشتر در مورد به روز رسانی ها و اصلاحات در روزهای آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید