اخطارهای محتوا بیش از 1 میلیون واحد فروخته شده است


واضح است که در حال حاضر تقاضای زیادی برای بازی های ترسناک co-op با لمس کمدی وجود دارد. شرکت مرگبار زمانی که سال گذشته منتشر شد، این صنعت طوفانی به بار آورد. شبیه ساز نبرد کاملا دقیق استودیو لند سقوط می کند هشدار محتوا اکنون لحظه خود را در خورشید می گذراند.

این عنوان ترسناک – که در آن به عنوان یک یوتیوب (یا SpookTuber، همانطور که او در بازی شناخته می شود) بازی می کنید و با ضبط ویدیوهای ویروسی از هیولاهای وحشتناک مختلف در خرابه های دنیای قدیم درآمد کسب می کنید – در ابتدا برای رایانه شخصی می آید. ماه و مخاطبان قابل توجهی را به خود جذب کرد، با Landfall در توییتر فاش کرد که این بازی از زمان انتشار بیش از 1 میلیون نسخه فروخته است.

در روز انتشار، هر کسی می تواند به مدت 24 ساعت بازی را به صورت رایگان برنده شود. 6.6 میلیون بازیکن (در ابتدا 6.2 میلیون نفر گزارش شده بودند) بازی را در آن دوره به دست آوردند، بنابراین فروش 1 میلیون نسخه اضافی در کنار آن مطمئناً خبر خوبی برای بازی است.

بلافاصله پس از آزادی، هشدار محتوا شروع به انتشار وصله های پس از انتشار برای Landfall کنید گفتن به علاوه، «به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات سرگرم‌کننده در راه هستند».

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید