شایعه شده است که اعلامیه بعدی کنکورد تا 7 ژوئن اعلام می شود


با نزدیک شدن به پایان ماه می، سونی هنوز PlayStation Showcase بعدی را معرفی نکرده است. گزارش ها حاکی از آن است که این ماه دوباره اتفاق می افتد، با عنوان دیگری در خط تولید – استودیو فایروالک کنکور. افشاگر مشهور بیل بیل در Dealabs نوشت که اعلامیه دوم “به زودی” منتشر می شود و باید ظرف 15 روز، یعنی 7 ژوئن رخ دهد.

طبق گزارش ها، این اعلامیه پیش نمایش بازی و برخی از شخصیت های قابل بازی را ارائه می دهد. این به دنبال گزارشی در ژانویه است که در آن بیل بیل گفت که احساس “به شدت الهام گرفته است”. نگهبانان کهکشان مارول سلسله. جالب اینجاست که مشخص نیست که آیا این معرفی در نمایشگاه سونی برگزار می‌شود یا در طول تابستان گیم فست.

اولی یک تریلر سینمایی منتشر خواهد کرد، در حالی که دومی در 7 ژوئن احتمالاً گیم پلی بازی را نشان خواهد داد. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر به روز رسانی ها باشید.

Concord برای PS5 و PC عرضه می شود و سونی نسخه 2024 را مجدداً تأیید کرده است. کارگردان بازی، رایان الیس، سال گذشته اعلام کرد که این بازی “دنیای منحصر به فرد از جهان های پر جنب و جوش” و “بازیگر غنی از شخصیت های رنگارنگ” را ارائه می دهد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید