توسعه دهندگان اطمینان می دهند که ریزتراکنش های Concord صرفا جنبه زیبایی دارند


کنکور نسخه استاندارد 40 دلار قیمت خواهد داشت که ممکن است آن را در مقایسه با سایر شوترهای چندنفره اصلی در مضیقه قرار دهد، اما مانند همه بازی‌ها، شوتر قهرمان بعدی سونی و استودیو فایروالک نیز از درآمدزایی درون بازی و ریز تراکنش ها چه قالب خاصی خواهد داشت؟

در مصاحبه با VGC، توافق مدیر IP کیم کرینز اطمینان داد که هر گونه درآمدزایی در بازی فقط مربوط به موارد آرایشی است که روی گیم پلی تأثیر نمی گذارد و تمام محتوای آینده مانند حالت های جدید، نقشه ها، شخصیت ها و غیره اضافه می شود. همه بازیکنان

کرینز گفت: “ما با 16 کاراکتر، 12 نقشه و شش حالت راه اندازی می کنیم.” “همه اینها هنگام خرید بازی گنجانده شده است، و هر فصل ما نقشه های جدید، حالت های جدید، شخصیت های جدید و داستانی را برای شما به ارمغان می آوریم.”

“اقلام کاملاً زیبایی وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کنید تا ظاهر شخصیت خود را بیشتر سفارشی کنید. این موارد روی گیم پلی بازی تأثیر نمی گذارد. ما قویاً معتقدیم که باید یک تجربه کامل را برای همه بازیکنان ارائه دهیم. باور کنید.”

سونی و فایروالک نیز اعلام کردند. توافق بتای باز از 18 تا 21 جولای اجرا خواهد شد و کسانی که بازی را پیش خرید کنند از 12 تا 14 جولای به نسخه بتا دسترسی زودهنگام خواهند داشت.

کنکور این بازی در تاریخ 23 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید