کنکورد شخصیت‌ها، نقشه‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر را رایگان دریافت می‌کند


سونی در State of Play قدرت های اصلی زیادی نداشت، اما بالاخره این کار را کرد. کنکوریک بازی تیراندازی رقابتی از استودیوی Fire Walk. این عنوان 5v5 در تاریخ 23 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. نگهبان کهکشان بازیگران منحصر به فرد و جهان بینی علمی تخیلی فضای منحصر به فردی را ایجاد می کند.

بازیکنان می توانند از میان 16 شخصیت متشکل از خدمه Northstar و عوامل آزاد که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فردی هستند، انتخاب کنند. با این حال، علاوه بر صحنه‌های سینمایی که به داستان رنگ می‌بخشد، به‌روزرسانی‌های رایگان پس از انتشار نیز شخصیت‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های قابل بازی جدیدی را اضافه خواهند کرد. Firewalk جدول زمانی را برای این به‌روزرسانی‌های «معمول» اعلام نکرده است، اما انتظار داریم که جزئیات بیشتری در ماه‌های منتهی به عرضه بازی ظاهر شود.

در همین حال، پیش‌سفارش‌ها از هفته آینده آغاز می‌شود و اطلاعات بیشتری در مورد نسخه‌های مختلف ارائه شده ارائه خواهیم کرد. نسخه بتای پیش از راه‌اندازی در ماه جولای منتشر می‌شود و افرادی که پیش‌سفارش می‌کنند، به پنج بازیکن دسترسی زودهنگام خواهند داشت. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید