Concord به زودی به طور کامل فاش خواهد شد و “به شدت” از Guardians of the Galaxy الهام گرفته خواهد شد – شایعه


اطلاعات بیشتر و بیشتری در مورد ارائه State of Play آینده منتشر می شود و گزارش ها حاکی از آن است که این بازی دارای ترکیب قدرتمندی از بازی ها خواهد بود.به نظر می رسد یکی دیگر از این لیست فاش شده یک عنوان شخص اول باشد کنکوردیک بازی تیراندازی چندنفره علمی تخیلی PvP است که توسط استودیو فایروالک ساخته شده است که در ماه می گذشته معرفی شد.

بر اساس گزارشی که توسط افشاگر برجسته بیل کان در Dealabs منتشر شده است، سونی قصد دارد اعلامیه کاملی را ارائه کند. کنکورد گفته می شود که تصاویر گیم پلی و جزئیات لیست شخصیت های قابل بازی بازی به زودی منتشر خواهد شد. به گفته billbil-kun، این بازی قبلاً در یک دنیای علمی تخیلی پر جنب و جوش و پر از شخصیت های رنگارنگ است. کنکورد “به شدت تحت تاثیر آثار مارول”. نگهبان کهکشان کائنات.

فاش کننده نتوانسته است نشت های ذکر شده در مورد ارائه وضعیت قریب الوقوع بازی را تایید کند، اما اگر دقیق باشند، به احتمال زیاد این همان چیزی است که خواهیم دید. کنکورد اولین بازی.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن چندین بازی دیگر به ویترین State of Play منتشر شده است. سرگردانی مرگ 2 (شاید زیرنویس هم باشه) در ساحل) ریمستر شد تا سحر و نسل های صوتی، فقط VR مترو بازی ها و غیره ظهور رونین، یهودا، و تپه خاموش 2.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید