توسعه دهنده می گوید تریلر اعلامی کنکورد «تنها بخش کوچکی» از تجربه کامل بود


چه زمانی کنکور اگرچه اولین گیم پلی رسمی در نمایشگاه State of Play سونی در ماه مه نمایش داده شد، استقبال گسترده از تیرانداز قهرمان در بهترین حالت متفاوت بود و بسیاری از محتوای فرمولیک بازی به من نگاه می کردند. با این حال، سازنده بازی از شوتر جدید دفاع کرد و تریلر را که در ماه می به نمایش درآمد، «بخش کوچکی» از خود بازی نامید.

در مصاحبه اخیر با VGC، توافق با توجه به تریلر رونمایی از گیم پلی و واکنش به آن، مدیر IP کیم کلینز مطمئن است که هنوز چیزهای زیادی باقی مانده است. کنکور، این کار برای “سال” بیشتر از آنچه در زمان اعلام ماه مه پیشنهاد شده بود، انجام شده است.

او گفت: “بله، آن تریلر.” “آن لحظه فقط بخش کوچکی از کاری بود که ما سال ها روی آن کار می کردیم. ما در مورد این بازی، این IP و گرفتن آن در دستان شما هیجان زده هستیم.”

“من واقعا مشتاق خواندن راهنمای کهکشانی هستم اگر می خواهید در آن تحقیق کنید. با داستان های کوتاهی که به صورت هفتگی منتشر می شوند، مجذوب عمق شخصیت ها خواهید شد. این چیزی نیست که بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید فقط چند قطعه.»

استودیو فایروالک و سونی اخیرا اعلام کردند توافق بتای باز از 18 ژوئیه تا 21 جولای اجرا می شود، اما کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند یک هفته زودتر از 12 جولای تا 14 جولای در آن شرکت کنند.

کنکور نسخه کامل در تاریخ 23 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید