پیش‌سفارش Concord اکنون در دسترس است، نسخه استاندارد با قیمت 39.99 دلار به فروش می‌رسد


استودیو فایروالک پس از عرضه در فروشگاه پلی استیشن استرالیا با قیمت 59.95 دلار استرالیا کنکور در حال حاضر برای پیش سفارش در سراسر جهان در دسترس است.نسخه استاندارد با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد و توسط Arrowhead Game Studios منتشر شده است. غواصان جهنمی 2در همین حال، نسخه Digital Deluxe Edition در فروشگاه پلی استیشن ایالات متحده با قیمت 59.99 دلار در دسترس است.

دومی به بازی، 72 ساعت دسترسی زودهنگام (بنابراین می‌توانید از 20 آگوست به آن دسترسی داشته باشید)، 16 پوسته برای Freegunners، و بسته Monarch (از جمله پوسته اسنایپر Frontliner Vale و بسته پوسته سلاح Dead Reckoner) به شما می‌دهد. بازیکنان و حداکثر چهار دوست نیز دسترسی زودهنگام به نسخه بتا خواهند داشت. نسخه بتا در ماه جولای منتشر می شود، اما جزئیاتی در مورد حالت ها و شخصیت های قابل بازی اعلام نشده است.

کنکور این بازی در 23 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد و بازی کراس پلتفرم نیز تایید شده است. پس از راه‌اندازی، شخصیت‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های اضافی رایگان و همچنین فیلم‌های هفتگی سینمایی را برای گسترش بیشتر جهان و داستان دریافت خواهید کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید